ODPOWIEDNI GUST

Projektowanie graficzne i realizacja filmów produkcyjnych wymaga wielkiego doświadczenia oraz odpowiedniego gustu. Im więcej sugestii od Was dostaniemy tym większe prawdopodobieństwo, że efekt końcowy będzie zbieżny z Waszymi oczekiwaniami.

DOBRY MARKETING

Często poznajemy Was słysząc, że inwestujecie pieniądze w reklamę nie wiedząc czy przynosi to odpowiedni skutek. Zdarza się też, że nieefektywnie staracie się budować swoją markę. Chcemy Wam uświadomić, że niektóre porady otrzymacie od nas podczas współpracy. Mamy też odważniejsze kroki, które pozwolą Wam skuteczniej znaleźć swoich potencjalnych klientów – akcje marketingowe.

INTERNET = SUKCES

Wyjątkowa strona / sklep internetowy w dobie dzisiejszej walki o klienta jest niezbędnym narzędziem do szybkiego rozwoju firmy. Starając się sprostać za podążającą technologią standardem stało się wykonywanie stron responsywnych (dopasowujących się do ekranu). Prawie każdy mając w dłoni telefon chciałby, bez problemu znaleźć potrzebne informacje lub zrobić zakupy.

NIE BĄDŹ JAK KAŻDY

Czy inwestujecie Państwo w ulotki? Prawie każdy to robi… Dlatego staramy się aby Państwo nie byli “jak każdy”. Jeśli ulotki, to inne: uszlachetnione, grube, odważnie zaprojektowane! Wizytówki mają zaskakiwać, teczki mają być chętnie wykorzystywane, notesy często zapisywane, zaproszenia mają być prestiżowe, papiery firmowe mają być zauważalne!

SEZONOWA REKLAMA

W reklamie przychodzi czas kiedy trzeba zainwestować materiały długofalowe. Bo jak inaczej nazwać kalendarz, który za każdym razem sprawdzając dzień przypomina nam firmę która go dała? A odświeżone katalogi z ofertą, które mają jak najlepiej przedstawić nasze produkty lub usługi? Tu również mamy szerokie spektrum możliwości i chętnie je Państwu przedstawimy.

NIBY TYLKO FOLIA

Materiał: folia samoprzylepna.
Produkt: naklejki tematyczne, naklejki graficzne na auto/rower/deskorolkę, grafika na szyldzie, folia reklamowa na auto firmowe, akcja mobilna na autobusie, dodatkowa powłoka ochronna na lakierze, czy w końcu nowy kolor własnego auta. O różnych zaskakujących zastosowaniach folii dowiadujemy się na bieżąco 🙂

SORRY - TAKI MAMY KLIMAT

Reklama zewnętrzna musi się cechować przede wszystkim: dobrą wytrzymałością, odpowiednią widocznością oraz solidnym wykonaniem. Wystawiona na działanie promieni UV i inne warunki atmosferyczne jest częstą bolączką dla tych co chcą zaoszczędzić na jej wykonaniu. Nasze długoletnie doświadczenie tylko potwierdza tezę, że kiedyś materiały były lepszej jakości – a teraz trzeba się bardziej pilnować.

PO-TARGUJMY SIĘ

Reklama wystawiennicza często spotykana na targach, lokalnych eventach czy po prostu jako doposażenie firmy. Nasi fachowcy są w stanie wykonać stoisko targowe w Szczebrzeszynie oraz Monachium czy Tokio, zaproponować standardowe produkty jak oklejanie ścianek, rollupy, flagi, itp – lub np. wykonać zindywidualizowany przenośny namiot z ladami. To już od was zależy jaki budżet chcecie na to przeznaczyć.

ZA RYWALIZACJĘ!

Nagrody, dyplomy czy statuetki nie tylko cieszą się zainteresowaniem w szkołach czy innych instytucjach. Co raz częściej decydują się na nie firmy chcące wynagrodzić wysiłek swych pracowników lub podkreślić ich rywalizację. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę w/w produktów.

GRUNT TO IDENTYFIKACJA

Odzież firmowa lub odzież robocza z logo to bardzo trafny pomysł na podkreślenie prestiżu Waszej firmy. Na montażu, w hali produkcyjnej, czy na spotkaniu biznesowym warto się identyfikować z firmą. Mamy koszulki, koszule, kurtki, polary, czapki, spodnie, fartuchy i setki tysięcy innych produktów w magazynach polskich i zagranicznych.

LOGO TU, LOGO TAM

Znakowanie gadżetów nie należy do trudnych jeśli się ma odpowiednie maszyny. Doradzenie klientowi właściwej metody znakowania to już nie lada wyzwanie. Każda metoda ma swoje plusy i minusy, ograniczenia i trwałość – jesteśmy od jej prawidłowego dostosowania do Państwa potrzeb.

PODKREŚL RELACJE

Kto z nas nie lubi dostać coś ekstra? Przy dużym zamówieniu, za stałą współpracę, a może na początek współpracy… gadżety cieszą się zainteresowaniem w wielu firmach, które chcą docenić osoby z którymi współpracują. Od masowych i tanich po gadżety ekskluzywne w ilości detalicznej.

PIERWSZE WRAŻENIE

Zanim zechcecie przekazać/wręczyć komuś drobny podarunek, ofertę, kalendarz na koniec roku, souvenir targowy, trzeba zadbać o opakowanie. Pierwsze wrażenie jest na tyle ważne, że zwykłe wino zapakowane w torbę z papieru z kamienia przekazane z krótką biografią powstania tej torby, jest zaskakującym wzbogaceniem (wartością dodaną). Posiadamy wiele możliwości opakowań na życzenie klienta.