5 lat istnienia!

DZIĘKUJEMY wszystkim klientom, którzy nam zaufali!
Nasz zespół się stale powiększa dzięki takim Partnerom Biznesowym jak Wy! Nasz zespół składa się z fachowców, którzy w swoich dziedzinach mają nawet kilkunastoletnie doświadczenie – pomimo młodego wieku!
Mamy cel – nieustające pasmo sukcesów! Czas sięgać po więcej i z pasją tworzyć reklamy!

NASZE AMBICJE SĄ WIELKIE! Świadczą o tym nie tylko duże zlecenia, ale przede wszystkim powiększające się stale grono pozytywnie zaskoczonych klientów. Nie chcemy być kolejną agencją reklamową na rynku. Jesteśmy Waszym partnerem biznesowym! Zaproponujemy najlepszą i przemyślaną reklamę – wysłuchamy i doradzimy.

Chcemy być współczesnym Dawidem, który pokonuje “goliatowe” wyzwania.
Wierząc, że ludzie i relacje są najważniejsze, zaczynamy od samych siebie.

Budujemy atmosferę zaufania i szczerości, gdyż są to fundamenty partnerstwa w biznesie. I Ty możesz sprawdzić w czym możemy sobie pomóc.

Zespół KD GROUP

sumienie w parze z doświadczeniem?

Kiedy do nas przychodzicie, staramy się dowiedzieć dlaczego jesteście zdecydowani na taką a nie inną formę reklamy? Chcemy poznać wasz target i postawić się na miejscu waszych klientów. Taka analiza (mini audyt) pozwala nam zaproponować właściwy typ reklamy i dopasować go do waszego budżetu.

Nasze podejście gwarantuje nam czyste sumienie i przede wszystkim następnych klientów z waszego polecenia.

Mini audyt to jak zaproszenie Państwa na kawę i ciasto 🙂 Po co? Po to, aby porozmawiać o tym jak Państwo sobie radzicie z reklamą? Czy jest potrzebna w waszej firmie? Jaka forma jest lub była skuteczna? Przede wszystkim KTO jest waszym klientem? Taka rozmowa może się odbyć tylko wtedy kiedy macie na to czas – ale nie 15 lub 20 minut. W innym razie szanując go nie zabierajmy go innym.

Mamy ponad 10-cio letnie doświadczenie w branży reklamowej. Rok w rok uczestniczymy w przeróżnych targach i seminariach reklamowych. Badamy potrzeby naszych klientów aby podążać za wymaganiami rynku.

Nasz dział graficzny jest w rozbudowie. Posiadamy projektantów którzy są freelancerami oraz osoby do stałego kontaktu z klientem. Pracując na profesjonalnych programach możemy wykonać każdy projekt i przygotować go do realizacji.

Nasz park maszynowy pozwala nam na wykonywanie małych i dużych projektów. Naszym planem jest współpraca z różnymi specjalistami w dziedzinie reklamy, którzy posiadają wyjątkowe doświadczenie i niezbędne maszyny do wykonania wyjątkowych reklam.

>320 zadowolonych klientów
>2500 wykonanych realizacji
>10000 bezpłatnych porad