5 lat istnienia 다운로드!

DZIĘKUJEMY wszystkim klientom, którzy nam zaufali!
Nasz zespół się stale powiększa dzięki takim Partnerom Biznesowym jak Wy! Nasz zespół składa się z fachowców, którzy w swoich dziedzinach mają nawet kilkunastoletnie doświadczenie – pomimo młodego wieku 다운로드!
Mamy cel – nieustające pasmo sukcesów! Czas sięgać po więcej i z pasją tworzyć reklamy!

NASZE AMBICJE SĄ WIELKIE! Świadczą o tym nie tylko duże zlecenia, ale przede wszystkim powiększające się stale grono pozytywnie zaskoczonych klientów 룬의 아이들. Nie chcemy być kolejną agencją reklamową na rynku. Jesteśmy Waszym partnerem biznesowym! Zaproponujemy najlepszą i przemyślaną reklamę – wysłuchamy i doradzimy 다운로드.

Chcemy być współczesnym Dawidem, który pokonuje „goliatowe” wyzwania.
Wierząc, że ludzie i relacje są najważniejsze, zaczynamy od samych siebie 위치걸 다운로드.

Budujemy atmosferę zaufania i szczerości, gdyż są to fundamenty partnerstwa w biznesie. I Ty możesz sprawdzić w czym możemy sobie pomóc 다운로드.

Zespół KD GROUP

sumienie w parze z doświadczeniem 다운로드?

Kiedy do nas przychodzicie, staramy się dowiedzieć dlaczego jesteście zdecydowani na taką a nie inną formę reklamy? Chcemy poznać wasz target i postawić się na miejscu waszych klientów 다운로드. Taka analiza (mini audyt) pozwala nam zaproponować właściwy typ reklamy i dopasować go do waszego budżetu.

Nasze podejście gwarantuje nam czyste sumienie i przede wszystkim następnych klientów z waszego polecenia.

Mini audyt to jak zaproszenie Państwa na kawę i ciasto 🙂 Po co Angry ip scanner download? Po to, aby porozmawiać o tym jak Państwo sobie radzicie z reklamą? Czy jest potrzebna w waszej firmie? Jaka forma jest lub była skuteczna? Przede wszystkim KTO jest waszym klientem 아롱체 다운로드? Taka rozmowa może się odbyć tylko wtedy kiedy macie na to czas – ale nie 15 lub 20 minut. W innym razie szanując go nie zabierajmy go innym.

Mamy ponad 10-cio letnie doświadczenie w branży reklamowej. Rok w rok uczestniczymy w przeróżnych targach i seminariach reklamowych. Badamy potrzeby naszych klientów aby podążać za wymaganiami rynku.

Nasz dział graficzny jest w rozbudowie. Posiadamy projektantów którzy są freelancerami oraz osoby do stałego kontaktu z klientem. Pracując na profesjonalnych programach możemy wykonać każdy projekt i przygotować go do realizacji.

Nasz park maszynowy pozwala nam na wykonywanie małych i dużych projektów. Naszym planem jest współpraca z różnymi specjalistami w dziedzinie reklamy, którzy posiadają wyjątkowe doświadczenie i niezbędne maszyny do wykonania wyjątkowych reklam.

>320 zadowolonych klientów
>2500 wykonanych realizacji
>10000 bezpłatnych porad