Bo co dwie głowy to nie jedna!

Rynek lokalny bywa zróżnicowany. Są firmy reklamowe nastawione na tysiące klientów których zwabiają niskimi cenami. Są firmy, które swój target opierają na dużych miastach rezygnując z działań na rynku lokalnym. My byliśmy firmami, które za cel przewodni wyznaczyły sobie profesjonalizm w obsłudze klienta oraz terminowość wykonywanych usług. Mieliśmy ograniczone możliwości, ale zawsze staraliśmy podołać zleceniom. Podczas gdy przyświecały nam wspólne cele, postanowiliśmy połączyć siły i pod nowym wizerunkiem sprostać nowym wyzwaniom!

W tym momencie jesteśmy nastawieni na współpracę tylko z wybranymi firmami. Liczymy, że w miarę możliwości powiększymy liczbę zaufanych pracowników aby móc obsługiwać Państwa niezawodnie.

Pozdrawiamy
Zespół KD GROUP i GU100

sumienie w parze z doświadczeniem?

Kiedy do nas przychodzicie, staramy się dowiedzieć dlaczego jesteście zdecydowani na taką a nie inną formę reklamy? Chcemy poznać wasz target i postawić się na miejscu waszych klientów. Taka analiza (mini audyt) pozwala nam zaproponować właściwy typ reklamy i dopasować go do waszego budżetu.

Nasze podejście gwarantuje nam czyste sumienie i przede wszystkim następnych klientów z waszego polecenia.

Mini audyt to jak zaproszenie Państwa na kawę i ciasto 🙂 Po co? Po to, aby porozmawiać o tym jak Państwo sobie radzicie z reklamą? Czy jest potrzebna w waszej firmie? Jaka forma jest lub była skuteczna? Przede wszystkim KTO jest waszym klientem? Taka rozmowa może się odbyć tylko wtedy kiedy macie na to czas – ale nie 15 lub 20 minut. W innym razie szanując go nie zabierajmy go innym.

Mamy ponad 10-cio letnie doświadczenie w branży reklamowej. Rok w rok uczestniczymy w przeróżnych targach i seminariach reklamowych. Badamy potrzeby naszych klientów aby podążać za wymaganiami rynku.

Nasz dział graficzny jest w rozbudowie. Posiadamy projektantów którzy są freelancerami oraz osoby do stałego kontaktu z klientem. Pracując na profesjonalnych programach możemy wykonać każdy projekt i przygotować go do realizacji.

Nasz park maszynowy pozwala nam na wykonywanie małych i dużych projektów. Naszym planem jest współpraca z różnymi specjalistami w dziedzinie reklamy, którzy posiadają wyjątkowe doświadczenie i niezbędne maszyny do wykonania wyjątkowych reklam.

>320 zadowolonych klientów
>2500 wykonanych realizacji
>10000 bezpłatnych porad